Sitemap | نقشه ی سایت
[ صفحه اصلی | عضویت در سایت | ورود به سایت | قیمت خطوط اختصاصی | ویژگیها و امکانات سامانه | مستندات وب سرویس | بلک لیست ( لیست سیاه ) چیست ؟ ]

افزایش موجودی ارسال پیامک تکی گروه پیامک ها وب سرویس پشتیبانی

  نمایندگی سامانه پیام کوتاه رایا رسانه (نمایندگی پنل پیامک)

در راستای توسعه فعالیت های تحت وب و همچنین گسترش زمینه فعالیت کلیه مشاغل در زمینه سامانه ها و خدمات مبتنی بر پیام کوتاه , رایا رسانه اقدام به ارایه سرویس های نمایندگی سامانه ارسال و دریافت پیامک با شرایط ویژه نموده است .

نمایندگی با امکانات و مشخصات مستقل از فروشنده : 

در این حالت سامانه برروی دامنه مجزا ( www.domain.com ) و یا برروی زیر دامنه مجزا برروی دومین اصلی شما ( مثل sms.yourdomain.com ) راه اندازی خواهد شد . در همه بخش ها اعم از صفحه اول تا تماس با ما و بخش های داخلی که کاربران سامانه با آن در ارتباط خواهند بود اطلاعات و محتوای موردنظر نماینده به نمایش در خواهد آمد . مشخصا در هیچ قسمتی از سامانه نامی از رایارسانه قرار نخواهد گرفت و نماینده به صورت کاملا مستقل فعالیت خواهد کرد . حتی در صورت نیاز امکان ارایه DNS های اختصاصی نیز وجود دارد . 

پیشنهاد ویژه : آیا در حال حاضر نمایندگی پیامک دارید ؟ با انتقال نمایندگی و کاربران خود به رایا رسانه از 100% تخفیف هزینه نمایندگی در سال اول برخوردار شوید

شرایط نمایندگی سامانه پیام کوتاه : 

•  هزینه نمایندگی سالیانه : دو میلیون و پانصد هزار ریال ( 2/500/000 ریال )  - اختصاص 100% سود پیامک به نماینده

•  نمایندگی پنل پیامک در هر سال با همان مبلغ  جاری نمایندگی تمدید خواهد شد

( در صورتی که عملکرد نماینده در طول سال تجاری برای شرکت قابل قبول باشد , امکان ارایه تخفیف ویژه در سررسید تمدید نمایندگی وجود دارد ) 

•  میزان شارژ در پنل نماینده باید به میزان 1.3 برابر شارژ کلیه کاربران باشد .

• هزینه ارسال پیامک برای نمایندگان  : 127 ریال ( 0 تا 10 میلیون ریال موجودی ) - 123 ریال (از 10 تا 25 میلیون ریال موجودی ) بیش از 25 میلیون ریال قیمت هر پیامک به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

امکانات پنل نمایندگی :
- امکان استفاده از خطوط اپراتورهای 3000/2000/1000 / 50001 - 50002 - 50004 / آسانک - تلفن ثابت تهران
-  ایجاد / ویرایش / حذف کاربر جدید
- بازگشت هزینه پیامک های نرسیده به کاربر از اپراتور 2000
- دسته بندی کاربران
- تعیین قیمت ارسال پیامک و یا امکانات پنل پیامک برای کاربران
- ارایه شماره اختصاصی برای کاربران
- لیست تراکنش کاربران ( پرداخت آنلاین / افزایش و کاهش موجودی)
- مدیریت شماره حساب ها
- مشاهده و تایید یا عدم تایید فیش های بانکی کاربران
- پرداخت اینترنتی ( بانک ملت / پاسارگاد / پارسیان / سامان / زرین پال )
- امکان شارژ پنل مدیریت از طریق فیش بانکی
- مشاهده کلیه تراکنش ها با مدیریت سیستم
- امکان ایجاد / ویرایش / حذف کاربر برای sms card
- اضافه کردن جک / فال برای smscard
- مدیریت منوهای سایت
- مدیریت اخبار و رویدادها
- امکان ایجاد صفحات ثابت به صورت نامحدود
- مشاهده پیامک های ارسال شده به تفکیک ارسال کننده / کاربر / دریافت کننده و یا درگاه ارسالی
- جستجو در پیامک های ارسال شده
- مشاهده لیست پیامک های دریافتی از طریق سامانه
- جستجوی کاربران
- امکان ارسال پیام عمومی به کاربران از طریق سامانه و دهها امکان رایگان و متفاوت ...

 
شما قبل از اقدام به خرید میتوانید با استفاده از اطلاعات زیر سامانه نمایندگی را بررسی و محیط آن را مشاهده کنید .
 
نام کاربری 1 : ardindata | رمز عبور 1 : esfahan
 

 

 
کلیه این موارد بدون نیاز به دانش فنی خاص و در محیطی ساده و سریع برای شما فراهم شده است . نماینده به صورت مستقل و بدون محدودیت امکان تعریف انواع کاربر, پکیج های کاربری , هزینه ارسال پیامک و ارایه خدمات زیرنمایندگی و دیگر موارد را خواهد داشت . شما مي توانيد بر اساس امکانات  موجود در پنل اصلي نسبت به درست کردن پکيج های مختلف با سليقه  خود اقدام نماييد. به عنوان مثال بسته هاي برنزي ، نقره ايي ، طلايي و …  بوجود آوريد که هر کدام از آنها شامل يکسري از امکانات بوده و هر يک قيمت متفاوتي داشته باشند و يا براي تک تک امکانات قيمت جداگانه ايي تعيين کنيد .

شما مي توانيد بر اساس جدول ويژه تعرفه ارسال ، اعتبار ريالي ( جهت ارسال SMS ) از ما خريد کرده و خودتان نسبت به توليد جدول مشابه با رديف ها و تعرفه هاي متفاوت براي مشترکين خود اقدام نماييد. شما مي توانيد در هر لحظه از شبانه روز  به صورت آنلاين براي مشترکين خود پنل بسازيد ، اعتبار شارژ کنيد ، امکانات سامانه آنها را تغيير دهيد ، ارسال و دريافت هاي آنها را ببينيد و … و يا در صورتي که خودتان به تعداد پنل بيشتر و يا شارژ اعتبار و … نياز داشتيد به صورت آنلاين از این امکانات برخوردار شوید .  تمامي پرداخت هاي مشترکين شما ( بابت شارژ اعتبار و … ) به حساب هاي خود شما که در سامانه تعريف خواهيد کرد ( پرداخت آنلاین بانک های ملت/ پاسارگاد / سامان / پارسیان / پی لاین و زرین پال و ثبت فیش بانکی ) واريز مي شوند و شرکت رایارسانه  هيچگونه دخل و تصرفي در اين زمينه نخواهد داشت. شما هيچ هزينه ايي جهت سرمايه گذاري ، برنامه نويسي و … و نخواهيد پرداخت و تمامي اين موارد بر عهده شرکت رایارسانه است. تمامي به روز رساني ها و ارتقاء هاي فني سامانه توسط شرکت ، براي شما و مشترکين شما بصورت رايگان در دسترس خواهد بود. در يک جمله اين طرح تجارت بي دردسري است که تمامي ابعاد آن با سليقه و مديريت شما برنامه ريزي و اجرا خواهد شد.